#Günde30Sayfa

Düzenli Kitap Okumaya Var mısınız?

Günde 30 sayfa okuyarak 30 günü birlikte tamamlayalım.

Dahil olmak isteyeni her gün #günde30sayfa etiketiyle paylaşım yapmaya davet ediyorum.

Yapmamız gereken şey çok basit:

*Her gün istediğimiz kitaptan minimum 30 sayfa okuyalım

*Zinciri kırmadan her gün tik atalım (Android için güzel bir zinciri kırma uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=info.intrasoft.habitgoaltracker )

*Her gün #günde30sayfa etiketiyle paylaşım yapalım. #banakalan veya #öğrendimki #anladımki etiketleriyle de öğrendiklerimizi paylaşabiliriz.

Amacımız başkalarını şahit tutarak okuma motivasyonumuzu güçlendirmek. Ben kitap okuma paylaşımları yaptığımda düzenli okurken, paylaşım yapmadığım zamanlar çok az okuduğumu, okuyamadığımı fark ettim. O yüzden yeniden farklı farklı metotlarla okumaya başlayalım.

Geçen yıl #50hafta50kitap çalışması yapmış ve keyifle 50 kitap okumuştum ve de paylaştığım için düzeni bozmadan devam etmiştim. Ayrıca geçen aylarda da her ay #5günde5kitap çalışması yapmıştım.

Şimdi ise etiketimiz: #günde30sayfa

Zinciri kırmadan her gün okuduğumuzda 30 günün sonunda 900 sayfalık kitap okumuş olacağız.

İsteyen istediği kitaptan, istediği gün okumaya başlayabilir. Ben 7 Mayıs Cumartesi yani bugün başlıyorum. (Başlangıçlar için Pazartesi’yi, yılın başını, ayın ilk gününü beklemeye gerek yoktur mesajını vermek için bugünü seçtim:) Yani güzel bir şey başlatmak istiyorsak 5 saniye geçmeden başlatalım, beklemeyelim.

Kolay gelsin, dahil olmak isteyeni her gün #günde30sayfa etiketiyle paylaşım yapmaya davet ediyorum. Zinciri kırmadan keyifli okumalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir