Hakkımda

Dünyayı bulduğundan daha güzel bırakmaya karar veren;

Her ne yapıyorsa yapsın evrensel değerler taşıması gerektiğine inanan;

Bilmenin değil sürekli öğrenmenin daha kıymetli olduğuna inanan;

Her insanın biricik olduğuna inanan ve ona göre davranmaya çalışan;

Takım çalışmasına yürekten inanan ve güçlü takım olmadıkça büyük işler başarılamayacağının farkında olan insanlardan bir insanım..

 

Özgeçmişim

Doğum – 1989 / Darende/Malatya

İlkokul – Darende/Balaban İlköğretim Okulu

Ortaokul – Malatya Atatürk İlköğretim Okulu

Lise – Malatya Cumhuriyet Lisesi

Ön Lisans – İnönü Üniversitesi

Lisans – Yıldız Teknik Üniversitesi / İnşaat Mühendisliği

2012 yılının Mayıs ayında “Beyin Göçü Değil Beyin Gücü” sloganıyla kurduğumuz ve “Bilim insanlarını tanıtmak ve yeni bilim insanlarının yetişmesine katkı sağlamak” amacıyla çalışmalar yapan Bilim Elçileri Derneğinin kurucu yönetim kurulu başkanlığını 2019 yılının Mayıs ayına kadar sürdürdüm.

2017 yılında eğitimin yarınlarına dokunabilmek amacıyla kurduğumuz Yarının Eğitimi Platformunun, psikoloji ve psikoterapi alanında seçkin çalışmalar tasarlamak için kurduğumuz Psikoterapi Türkiye Platformunun hâlen genel koordinatörlüğünü sürdürmekteyim.

Ayrıca eğitim ve bilim ağırlıklı organizasyonlar tasarlamak ve yönetmek amacıyla da Moso adlı bir şirket kurduk ve çalışmalara devam ediyoruz.

Bilen değil sürekli öğrenen kişilere ihtiyaç duyulan bugünün dünyasında öğrenmenin heyecanını her an yaşıyor ve elimden geldiğince de etrafıma öğrenmenin hazzını yansıtmaya çalışıyorum.